Viltis – durnių motina?

2012 balandžio 29 d.

 

Yra toks liaudies posakis: Viltis – durnių motina.

Šis posakis būtų visiškai nesuprantamas protestantui, nes ten viltis yra skelbiama už galingiausią jėgą – „Tikėk Jėzumi, ir būsi išganytas!“. Iš to išsivystė sėkmingos asmenybės filosofija, kad gali pasiekti visko, ko tiki kad gali pasiekti. You can achieve anything you set you mind to! Tuo tarpu pas mus, kaip matome, puikiai sugyvena tikėjimas „Viltis – durnių motina“ ir aistringas tikėjimas, kad tikėjimas tave išganys.

 

Nieko durnesnio už šį posakį ir nesugalvosi. Tas, kuris taip pirmas pasakė, turėjo būti visiškas beprotis. Nes jei viltis – durnių motina, tai koks tada turi būti, kad būtum protingas?. Taip, turi būti ... beviltiškas!..

LOL.  

 

Kas nutinka, kai sielą ima gydyti bedieviai

 

Ar žinote, kad demokratinėse valstybėse iki šiol egzistuoja sritis, kur galimi nebaudžiami kankinimai? Kad patekus į šios srities budelių rankas jūs netenkate jokių teisių, jokios vilties ištrūkti? Kur jus gali teisėtai prievartauti, kankinti, sužaloti ar nužudyti? Niekas jūsų nebegins, nes visuomenė jus palaidos dar gyvą. Jūs vaikščiosite šia žeme ir nuolatos abejosite, ar tik nesate numiręs...

Visa tai aktualu ir Lietuvoje. Yra daugybė atvejų, kai panašūs žiaurumai vykdomi mūsų šalyje, visuomenei nežinant ir dėl to nesijaudinant. Tačiau kas gali garantuoti, kad sekanti jų auka nebūsite jūs?..

 

Dabar jūs pamatysite patį žiauriausią ateizmo veidą. Kas nutinka, kai sielą ima gydyti bedieviai (angl.):

http://www.youtube.com/watch?v=IanwpbqoEcs&feature=related