Šiandien mes išsiaiškinsime, kodėl staiga prigeso labdaringosios motinos Teresės kultas. O prieš tai – keli pastebėjimai apie visuomeninį pasipriešinimą.

 

Kai visuomenininkai pradėjo kviesti žmones į taikius susibūrimus, valdžiažmogiai į tai atsakė visuomenės lyderius kviesdami į teismus, kur šiems pareiškiami kaltinimai pažeidus susirinkimų įstatymą. Praktinis to rezultatas yra tas, kad dabar visuomenės protesto susibūrimai vyksta po stogu teismo rūmuose.  Į kiekvieną teismo posėdį ateina nemažas būrys palaikytojų, ploja savo lyderių kalboms, varo į sumišimą teisėjus ir jų pagalbininkus. Po teismo proceso žiniasklaida skelbia teisiamųjų pareiškimus apie tai, kaip jie gynė demokratiją, konstituciją ir dabar yra už tai persekiojami. Taip kiekvienas teismo procesas tampa tribūna pareiškimams. Visuomenininkams atpuola vargas organizuoti akcijas patiems, dabar tą darbą už juos padaro teismai. Kaip vakar teisingai pastebėjo D.Kuolys, saugumiečiai ar kas organizuoja represijas amžinai apsiskaičiuoja. Šį kartą jie apsiskaičiavo juodai.

 

O apskritai protestas ateina į madą. Prieš rinkimus valdžia susiduria su daugybe smulkių protestų įvairiose srityse – pastreikuoja mokytojai Zarasuose, gyventojai piketuoja prie katilinės Ukmergėje, t.t. Vis daugiau žmonių atranda, kad taikus protestas – orus ir vienintelis veiksmingas būdas kalbėtis su valdžiažmogiais. Valdžiažmogiai ir toliau stengiasi stoiškai ignoruoti visuomenę, tačiau dabar jų nervai jau pakrikę. Štai kad ir neurotiška I.Degutienės reakcija. Vilniaus meras A.Zuokas paskyrė butą, kuriame gali registruotis visi faktiškai gyvenantys Vilniuje, tačiau dėl įvairių priežasčių neturintys kur prisiregistruoti. Šis registracijos adresas – Gedimino pr. 24–40 – patenka į Naujamiesčio rinkiminę apygardą, kur kandidatuoja I.Degutienė, o jai iššūkį meta N.Venckienė.

 

I.Degutienė sužinojo, kad šiek tiek padidėjo registracijų tame bute skaičius. Į tai jos reakcija – tai nešvarūs N.Vencienės žaidimai, ten ji registruoja savo patvorinius. Į tai Neringa gūžčioja pečiais, nes ji nieko dėl to nedarė.

 

Štai taip šiandien atrodo valdžiažmogis ir štai kas belikę iš jo beribės arogancijos visuomenės atžvilgiu http://m.alfa.lt/popular/39989/

 

Ta tema (apie pasipriešinimo patrauklumo augimą) norėčiau rekomenduoti puikų Š.Navickio straipsnį: http://www.tiesiaisviesiai.lt/lietuva/inteligento-sindromas

 

 

Šventoji motina Teresė

2012 rugsėjo 25 d.

 

O mes pereikime prie šventesnių reikalų. Kaip vakar minėjau, Motinos Teresės garbinimas pastaruoju laiku užtilo. Kodėl?

 

Išlindo skandalingi faktai, susiję su jos labdaringa veikla. Sesutės iš jos aplinkos viena po kitos pradėjo atvirauti, kad labdaringa veikla praktiškai nevyksta, ji tik imituojama. Vargšai iš Kalkutos gatvių būdavo surenkami po stogu, jiems patiesiami gultai, gaudavo šiek tiek prasto maisto, ir būdavo paliekami nusigaluoti. Motina Teresė rinko didžiulius pinigus neva ligoninės Kalkutoje statybai – surinko dešimtis, jei ne šimtus milijonų dolerių, tačiau nieko taip ir nepastatė. Sesutė pasakoja, kad jų vyresnybė vargšams nepadėdavo net tuomet, kai šiems prireikdavo elementarios medikų pagalbos. Pavyzdžiui, paprasta operacija galėtų išgelbėti vargšo gyvybę, tereikia tik nuvežti jį į ligoninę. Sesučių vyresnybė į tai numodavo ranka.

 

Žodžiu, motinos Teresės kultas - eilinė sukčių schema.

 

Hell‘s Angel:Mother Teresa: http://www.youtube.com/watch?v=dSvFCwGmGow&feature=relmfu

Shaming Mother Teresa: http://www.youtube.com/watch?v=30XdrOLT7J4