Signatarų teismas!

2012 gegužės 2d.

 

Iš koto verčiantis pranešimas:

Šių metų gegužės 7 dieną, pirmadienį, 10 valandą, Vilniaus miesto antrajame apylinkės teisme, Laisvės prospektas 79 A, dėl piliečių sueigos Vilniaus Nepriklausomybės aikštėje sukvietimo bus teisiami Kovo 11-osios Akto signatarai Bronislovas Genzelis ir Romualdas Ozolas. Pilietės ir piliečiai, branginantys Konstitucijos laiduotą susirinkimų laisvę, kviečiami teismo dieną būti kartu su teisiamais signatarais.

 

Komentaras: Iš pradžių galvojau, kad neturėsiu ką pakomentuoti, nes čia jau virš visko! Tačiau piliečiams šis teismo procesas - tai bilietas į laimingą ateitį. Jau seniau pastebėjau, kad tautos gyvenimas susijęs su jos požiūriu į disidentus ir laisvės kovotojus. Nepriklausomybės pradžioje pasidarėme sau istorinę amneziją – laisvės kovotojus užmiršome ir nenorėjome su jais turėti nieko bendro; kagėbistai sugrįžo ir mus vėl kankina.

Šiuo metu jų valdžia jau visa kaip bankrutavo. Jiems telieka vienintelė viltis – kad nusmurgusi liaudis ir toliau bijos bei kentės nesibaigiančius piktnaudžiavimus. Kažkas teisingai įvardino šį reiškinį – saviokupacija. Tai kai piliečiai okupuoja save dvasiškai, de facto pripažindami kad yra vergai ir leisdami save nuolatos apvaginėti ir iš savęs tyčiotis.

 

Tokie teismo procesai – puiki galimybė lietuviams atkurti žmogiškąjį orumą. Apie lemiamą žmogiškojo orumo svarbą parašiau naują straipsnį: http://www.aguoga.lt/lt/content/nusikaltelio-romantizavimas-ir-stiprios-rankos-troskimas

 

Ir dar. Šiauliuose pasakyta N.Puteikio kalba žavi atskleistu dėsningumu: 100 naujai atėjusių žmonių į mitingą keičia 1 seimo nario nuomonę: http://www.youtube.com/watch?v=Oo2XgfWHu-Y

 

Na, o aš gegužės 6 d. vakare vesiu seminarą apie žydišką šeimą. Šis seminaras transliuojamas internetu, po to bus platinamas jo įrašas. Taigi Jums nebūtina atvykti ir netgi nebūtina dalyvauti tiesioginio eterio metu. Labai norėčiau, kad atvyktumėte, nes mūsų šeimose tiek nesėkmių ir nusivylimų, o žydiška išmintis viską gali paprastai sudėlioti į vietas. Nesėkmės šeimoje nė vienam neleidžia likti laimingu. Sėkmė šeimoje suminkština bet kokius vargus, suteikia prasmės toliau gyventi ir stengtis. Kokia bus šeima – nuo to priklausys ar laimingais žmonėmis užaugs mūsų vaikai. Ypatingai svarbu šią žinią išgirsti vyrams, o užvis svarbiausia – dar nevedusiems vyrams!  

Kreiptis: Vaidotas@webseminarai.lt