Pastebėjai melą – nepraeik pro šalį 2

2012 birželio 1 d.

 

Vakarykštė žinutė sulaukė entuziastingo atsako (vieningai pritariate). Ši tema tikrai svarbi, tad ją pratęsime.

 

Žinoma, jei visi žinos tai, ką vakar sužinojote jūs – kad toleruodami rimtus nusikaltimus ir patys užsiiminėdami smulkiais nusikaltimais tampame nusikalstama visuomene – tuomet tolerancija nusikaltimui greitai išgaruos. Tuo pačiu išnyks ir piktnaudžiavimai valdžioje, nes šie laikosi tik ant nusikalstamo pakantumo.

 

Žinote, kodėl kagėbistinė valdžia dabar tapo tokia arši? Nes kad galėtų ir toliau mus valdyti, jiems būtinai reikia, kad mes jos bijotume. Bijosite – ir toliau toleruosite jos nusikaltimus. Tik štai viena problema – jų jau praktiškai niekas nebebijo! Tai kas jiems belieka? Valdžianusikaltėliai mėgina griebtis paskutinio šiaudo – šiek tiek rimčiau mus paterorizuoti, kad vėl jų išsigąstume ir grįžtume į mums paskirtą kampą. Deja, nieko iš to jiems jau nesigauna– po kiekvieno naujo jų nusikaltimo visi tik dar labiau sukyla. Todėl po kiekvieno tokio valdžios mėginimo sparčiai daugėja baimės jų pačių kelnėse.

 

Kaip pasakoja protesto judėjimą palaikantys seimo nariai, šiuo metu visas seimas deda į kelnes dėl N.Venckienės. Kas bus, kai ji rudenį taps jų viršininke? Kaip reikės prisigerinti, kad ji būtų jiems būtų gera ir leistų pasilikti valdžioje? Todėl jie tarsi ir mėgina su ja susidoroti, o iš tiesų dar neapsisprendė, ar ją užgrumdyti, ar pulti kol nevėlu jai po kojomis.

 

Šiuo laikotarpiu svarbu valdžianusikaltėliams nuolat kartoti, kad už pridarytus nusikaltimus jiems greitu laiku teks atsakyti. Tai apmažins jų apetitą naujiems nusikaltimams. Na, o po rinkimų stačiai būtina šį pažadą ištesėti, nes mūsų valdžia yra pratusi, kad už nusikaltimus valdžioje liaudis savo valdžiūnų niekuomet nebaudžia.

 

Viskas, ko reikia, kad nugalėtų blogis – tai kad sėdėtumėte ir nieko nedarytumėte. Jei esate geras žmogus – esate negeras blogiui. Štai vienas paprastas būdas kaip tai įgyvendinti. Jei spaudoje pastebėjote kokią nors politinę manipuliaciją, reaguokite. Dabar praktiškai visur yra galimybė pakomentuoti. Taip aiškiai ir parašykite – melas, o autorius melagis! Jei paliekate komentarą, vadinasi, esate nepakantus melui. Esate teisingas žmogus, nes abejingai nepraeinate pro melą. O jei esate nepakantus melui – esate pavojingas blogiui. Savaime aišku,  blogis jūsų privengs ir pernelyg arti nesiartins. Jūs atitolinsite nuo savęs blogąją akį.

 

Greitu metu spaudoje bus gausybė mėginimų mus įtikinti, kad valdžia dirba teisingai, demokratiškai, saugo įstatymų viršenybę, o prieš ją protestuojantys yra nuožmūs savivaliautojai ir griauna teisingos valstybės pamatus. Prašau nelikite šiam melui abejingi. Pastebėjai melą – nepraeik pro šalį!