Ne taip jau viskas blogai

2012 balandžio 5 d.

 

Žiniasklaida mus nuolatos įtikinėja, kad gyvenimas tik beviltiškai blogėja, o krachas jau nebetoli. Tačiau objektyviai žvelgiant mūsų gyvenimas nuolatos gerėja, vis didesniu pagreičiu: http://spiritualwealth.com/2012/03/30/positive-rant/

 

Žinoma, tuo nenoriu pasakyti, kad žmonės tampa vis laimingesni. Gal ir priešingai – kuo jų gyvenimas, objektyviai žvelgiant, darosi geresnis, tuo jie tampa vis nelaimingesni. To priežastis – žmonės gali sau leisti gyventi komfortiškai, o komfortiškas gyvenimas, tinginystė, abejingumas artimo skausmui, dolce vita vertybės verčia juos nekęsti savęs ir bjaurėtis gyvenimu. Mums reikia pažangos ne tik objektyvioje tikrovėje, bet ir sieloje. Ir sielos pažanga, be abejonės, asmens laimei daug svarbiau. Be to, laisvi žmonės, jei tik surimtėja, gali greitai sukurti ar atkurti klestėjimą.

 

Visuomenininkai puola į neviltį, kad esame jau visai nuvaryta šalis. Tačiau dabar yra pakilęs ryžtas priešintis, ir naujų piktnaudžiavimų yra gerokai mažiau. Kol kas šis ryžtas dar nepakankamas, kad nušluotume nusikaltėlius iš valdžios, tačiau esu įsitikinęs, kad tas ryžtas dar augs. Svarbiausia, kad naujasis atgimimas vyksta po tiesos ir teisingumo vėliava.

 

Balandžio 14 d. reikia ateiti dar į vieną mitingą (žr prisegtą failą). Prašom nepasitaupykite, nes Jūsų buvimas ten yra labai svarbus.

 

Galiausiai, paklausykite gražią antisemitinę dainelę, kurią atlieka didis antisemitas Boratas. Jis dainuoja, kad Kazachstate jie turi problemą – transportą. Keliai ilgi, nes Kazachstanas didelis. Todėl ilgai užtrunka keliauti. Todėl reikia sugriauti transportą ir tada gyvenimas bus linksmas. Po to reikia imtis žydų. Kadangi jie vieninteliai turi pinigų, tai reikia mesti juos į šulinį, ir tada visi gyvens linksmai.

http://www.youtube.com/watch?v=Vb3IMTJjzfo

 

PS Sasha Cohenas Borato vaidmeniu parodijuoja ne kazachstaniečius, o palestiniečius ar apskritai arabus.