Sensacija: musulmonai masiškai palieka islamą!

2012 birželio 21 d.

 

Kažkur buvau skaitęs, kad islamo palikti neįmanoma. Musulmoną, atsisakiusį islamo, reikia nužudyti. Pasirodo, kad islamą palikti galima, ir kad šiandien tai vyksta masiškai. Atsitiktinai radau nuorodą Kodėl musulmonai milijonais palieka islamą.  Per Al Jezirą kalba buvusi musulmonė, psichiatrė moteris, kuri cituoja žodžius iš Korano ir lygina juos su sveiku protu. Sako, kad įsigilinus į pranašo Muhamedo žodžius ir veiksmus visu tuo tikėti gali tik protiškai nesveikas žmogus. Pavyzdžiui, ji nurodo į vietas korane, kur pranašas Mohametas šaltakraujiškai užmuša krūtimi maitinančią motiną ir paaiškina, kad tai menkniekis. Mahometas skelbia, kad moters rojus – po vyro padu. Ar tai dvasingumas, klausia ji? Ji sako, kad islamas iš tiesų yra ne religija. Islamas ragina žudyti tuos, kurie į jį netiki. Tai ne religija, o politinė doktrina, kuri save įtvirtina per jėgą. Ji sako, kad islamas užnuodijo musulmonų galvas. Nemato kitos išeities, kaip tik atverti tas galvas ir išvalyti vėžines ląsteles.  

 

Pradėjau naršyti šią temą. Pasirodo, kad islamas išgyvena labai nekokius laikus visame pasaulyje. Viena nuoroda sako, kad Afrikoje 6 mln. žmonių palieka islamą kasmet. Apie tai buvo diskutuota ir per al Jezirą. Nesunku suprasti kodėl, kai pažiūrime filmuką apie islamo istoriją šiame kontinente.

 

Islamas patiria didelį spaudimą netgi ten, kur mes įsivaizduojame jis tvirtas kaip granitas.

Pasirodo, iraniečiai masiškai krypsta į krikščionybę, net M. Ahmadinedžadas dėl to imasi veiksmų -  griebiasi persekiojimų. Tačiau tai duoda tik priešingus rezultatus.

 

Dar daugiau nuorodų rasite surinkę „Muslims for Jesus“, „Muslims for Israel“.

 

Vis tai geriausiai apibendrina vienas jaunas mąstytojas iš Egipto. Šis buvęs musulmonas, imamo sūnus, tvirtina, kad islamo keliai nesuderinami su šiuolaikiniu gyvenimo būdu ir todėl musulmonams nutraukti ryšius su šia religija yra ne prabanga, o būtinybė.

 

O čia svetainė tiems, kurie nori toliau gilintis į šį reiškinį, taip pat pažvelkite ką buvę musulmonai renkasi vietoj islamo: http://wikiislam.net/wiki/People_Who_Left_Islam