Kuo skiriasi JAV ir Lietuvos valdžios?

2012 kovo 16 d.

 

Jei nesame užimti kovomis su prakeiktais globalistais, smaugiančiais Lietuvą nematomomis rankomis, mes esame linkę manyti, kad JAV valdžia yra daug geresnė nei mūsų. Vienas neseniai matytas filmas mane privertė tuo suabejoti. Šis filmas pasakoja apie amerikiečių visuomenininkų kovą už tai, kad JAV įsikištų ir sutramdytų Ugandoje siautėjančią nuožmių banditų gaują – taip vadinamą Viešpaties pasipriešinimo armiją ir sugautų jos lyderį Josephą Kony.

 

Iš pradžių, kaip pasakojama šiame filme, JAV valdžiai buvo nusispjauti ant Ugandos žmonių vargų, nes Ugandoje JAV neturi nacionalinių interesų. Masiškai žudomi žmonės, vaikų prievartavimai, sekso vergija JAV pareigūnams iš pradžių nepasirodė pakankamos priežastys nusiųsti į tą šalį nedidelį kontingentą karių gaujos vadeivai sugauti.

 

Tada visuomenininkai pasisuko į  JAV visuomenę. Tai, kad Amerika galėtų be vargo šiuos žiaurumus nutraukti, bet nejudina piršto, papiktino daugybę eilinių amerikiečių, ypač jaunimą. Pradėtos akcijos, renkamos aukos, susitikimai su JAV pareigūnais.

 

Valdžia į atsiradusį visuomenės susirūpinimą iškart sureagavo. Kongresmenai pradėjo viešai pritarti šiai iniciatyvai. Apie tai pasisakė ir pats B.Obama. Netrukus į Ugandą buvo pasiųstas nedidelis JAV kariuomenės kontingentas, kuris turėjo padėti sugauti šių žudynių iniciatorių Josephą Kony.

 

Tačiau visuomenininkai nuogąstauja, kad nuslūgus visuomenės susidomėjimui JAV kareiviai bus atšaukti. Taigi jie ėmėsi ypatingos akcijos, kad visuomenės dėmesys šiai problemai nenuslūgtų. Visuomenininkai rengiasi per vieną dieną Josepho Kony vardą padaryti žinomu visame pasaulyje. Tą dieną jo vardas bus populiarinamas kaip įmonės prekės ženklas – iškabinti plakatai, rašoma spaudoje, rengiami piketai t.t.

 

Viešosios akcijos rengėjų tikslas – išpopuliarinti šį nusikaltėlio vardą tiek, kad JAV vyriausybei neliktų nieko kita kaip rimtai užsiimti jo gaudymu. Taip tikimasi dar iki 2012 metų pabaigos Josephą Kony Afrikos džiunglėse sučiupti ir pristatyti į teismą. Diena, kai pasaulis „nušvis“ šio bandito vardu – balandžio 20 d.

 

Filmas Joseph Kony 2012 apie JAV visuomenininkų pastangas nutraukti karinės grupuotės siautėjimą Ugandoje: http://www.youtube.com/watch?v=Y4MnpzG5Sqc

 

Iš to darytinos kelios išvados:

 

  1. JAV valdžia niekuo negeresnė už lietuvišką, jie, kaip ir mūsų valdžia, reaguoja tik į pinigus ir į visuomenės spaudimą; kai nėra visuomenės spaudimo, reaguoja tik į pinigus;
  2. Jei JAV valdžia nors kiek ir padoresnė, tai dėl to, kad padoresnė yra pati JAV visuomenė. Visuomenė gina savo interesus, tad Amerikos valdžiai net nėra kur dėtis - ir ji priversta prisitaikyti;
  3. JAV visuomenė turi kur kas jautresnę širdį. Jiems skauda dėl nelaimių tolimoje Afrikoje – sunkiai įsivaizduočiau tokį susirūpinimą Lietuvoje. Tačiau tai kaip tik ir daro jų šalį pažangią. Kuo žmogus šviesesnis, tuo labiau jam rūpi svetimos nelaimės. Kuo tolimesnės nelaimės jį jaudina, tuo mažiau toks žmogus turi savų nelaimių;
  4. Ir galiausiai – jei norime geresnės valdžios, atsigręžkime į visuomenę. Nėra tokio dalykai kaip gera valdžia blogų žmonių krašte. Pirma mums turi suskausti širdį dėl Lietuvos nelaimių, tada prasidės atlydys ir valžiažmogių širdyse. Lietuvos valdžia taps gera tik tuomet, kai ištirpdysime abejingumą savo širdyse.

 

Laikas ir mums pradėti vaikytis savo nusikaltėlius. Rytoj, kovo 17 dieną, 14 val. šaukiamas mitingas prie Seimo. Reikalausime teisingumo.

O kaip rodo istorija, kai visuomenė rimtai pareikalauja teisingumo, paprastai netrukus jį ir gauna.