Kodėl nesivadovaujame pažangiomis idėjomis? II

 

Tikiuosi, vakar žiūrėjote Jurijaus Bezmenovo pasakojimą apie tai, kaip KGB indoktrinuoja „priešiškas“ tautas ir paverčia jas „draugiškomis“. Jei nematėte, būtinai pasižiūrėkite.

 

Taigi pamažu dėliojasi vaizdelis kas vyksta. Filmas „Žibintas tamsoje“ atskleidžia, kad šiuolaikinio indoktrinavimo pirmtakai ir pradininkai buvo Jėzuitų ordinas. Vėliau šias technikas perėmė komunistai. (Maxwellas Jordanas mano, kad komunizmas taip pat yra Vatikano ranka, tačiau aš taip nemanau – mano manymu, pasauliečiai tiesiog „pasiskolino“ įtakos darymo technikas iš „Šventojo tėvelio“ ir pradėjo su juo konkuruoti. Visi tie šnipų žaidimai turi silpną vietą, kad jie anksčiau ar vėliau atsigręžia prieš savo šeimininką).

 

KGB infiltruodavo savo agentus į universitetus, naujienų agentūras, žiniasklaidos priemones. Plovė smegenis piršdami idėjas, kurios iš vidaus griovė laisvąją visuomenę, patriotinį nusiteikimą, visaip skatindavo naudinguosius idiotus, įbaugindavo ar pašalindavo tuos, kurie jiems trukdė skleisti šiuos melus.

 

Po kiek laiko laisva šalis tiek indoktrinuodavosi sovietine propaganda, kad patys tos šalies intelektualai už tos šalies lėšas pradėdavo sovietų pametėtas idėjas piršti savo bendrapiliečiams.

 

Jei tas įrašas Jums paliko įspūdį, rekomenduoju You tube susirasti dar vieną, ilgesnį: „Yuri Bezmenov Deception was my Job“. Ten jūs galėsite iš pirmų lūpų išgirsti, ką apie tuos kvailius manė patys KGB agentai, kodėl KGB palaikė budizmo sklaidą Amerikoje, t.t.

 

O taip pat dabar turime atsakymą, kodėl tokie kairuoliški tapo Vakarų šalių universitetai, kodėl mums peršamos idėjos apie homoseksualus, ir kodėl Vakarai tokie nejautrūs komunizmo nusikaltimams. Atsakymus į šiuos klausimus rasite šiame straipsnyje:

 

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2012-08-06-samuel-gregg-paskutinysis-ir-pirmasis-marksizmo-bastionas/86226/print

 

Jurijus Bezmenovas tvirtino, kad atdokrinuoti šalį (atplauti jai smegenis) reikės vėl tiek pat laiko, kiek ir reikėjo ją indoktrinuoti. Laimei, (tikiuosi), yra ir trumpesnis kelias. Žmogui nereikia 15 metų, kad pakeistų savo nuomonę. Jam reikia apsispręsti būti intelektualiai sąžiningu ir pradėti blaiviai sverti faktus. Taip 15 metų laikotarpį galima sutrumpinti iki kelių mėnesių, jei ne dienų.