D.Kuolio žinutė

2012 kovo 28 d.

 

Artėja pedofilijos skandalo atomazga:

http://uzdarbis.lt/t212255/isvykime-is-lietuvos-neteisingumo-isala/page__st__520__p__1948805#entry1948805

 

Stankūnaitei po savaitgalio po akim atsirado mėlynė:

http://www.facebook.com/#!/permalink.php?story_fbid=179935918791949&id=1289672434&notif_t=share_comment

 

Dėl žmogaus teisų pažeidimo:

Mergaitę taikosi pagrobti iš jos namų, o aukšti pareigūnai, įskaitant E.Žiobienę ir R.Šimašių tai vadina rūpesčiu vaiko teisėmis:

http://ekspertai.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=1719:reikalavimas-del-tebesitesianciu-vaiko-teisiu-pazeidimu&catid=35:k-xxx&Itemid=71

 

Prezidentės veto:

http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/722/53/d,detalus/

 

 

Gavau žinutę iš D.Kuolio:

 

Gerbiamosios ir gerbiamieji,

Iniciatyvinė grupė Už teisingumą  bei kultūros ir mokslo žmonės rytoj, ketvirtadienį, kovo 29 dieną, pradeda pilietinę Vilties ir apsivalymo akciją.

 

Šiandieninei Lietuvos valdžiai vengiant principingai ginti teisingumą, grumtis su korupcija, piliečiai kviečiami paraginti valdžios institucijas tai daryti - prie šių institucijų rišti žalios spalvos juostas ir juosteles.


Žalia spalva - vilties, atgimimo ir moralinio atsinaujinimo spalva. Rišdami žalios spalvos juosteles prie valdžios institucijų išsakysime viltį ir norą, kad Lietuvos valdžia apsivalytų nuo neskaidrių ir korumpuotų santykių, kad ji pradėtų veikti skaidriau ir sąžiningiau, kad gintų tiesą, teisingumą, piliečių teises ir laisves.

Reikalausime, kad būtų atkurtas teisingumas - sugrąžinti į pareigas nepagrįstai atleisti FNTT vadovai Vitalijus Gailius ir Vytautas Giržadas. Raginsime iš pareigų pasitraukti jų sąžiningai vykdyti nepajėgiančius Generalinės prokuratūros vadovus. Reikalausime, kad teisėsauga liautųsi smurtavusi prieš Lietuvos vaikus.

Kovo 29 dieną, ketvirtadienį, 12 valandą, pilietinė Vilties ir apsivalymo akcija pradedama prie Lietuvos Respublikos Prezidento rūmų Vilniuje, S. Daukanto aikštėje - čia visi pageidaujantys kviečiami kartu su kultūros ir mokslo žmonėmis užrišti žalias vilties juosteles.

12. 20 val. žalios vilties juostelės bus rišamos prie Generalinės prokuratūros, Rinktinės g. 5
12. 40 val. akcija vyks prie Valstybės saugumo departamento, Vytenio g. 1.
13. 00 val. žalios vilties juostos bus rišamos prie Vyriausybės rūnų, Gedimino pr. 11.

Lietuvos piliečiai ir pilietės kviečiami dalyvauti Vilties ir apsivalymo akcijoje ne tik Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose - žalią vilties juostelę galima užrišti prie vietinių valdžios institucijų - prokuratūros, VSD padalinių bei kitų - ir paraginti jas apsivalyti.

Žalias vilties juosteles piliečiai kviečiami rišti prie valdžios institucijų iki Atvelykio.

Akcijoje Vilniuje dalyvausiantiems žurnalistams bus sudarytos galimybės per valandą kartu su akcijos dalyviais apvažiuoti visas valdžios institucijas.

Su geriausiais palinkėjimais,

Iniciatyvinės grupės vardu
Darius Kuolys