Atskleistos Vatikano paslaptys

2012 liepos 27 d.

 

Artėja savaitgalis, norėčiau rekomenduoti dar vieną filmą. Tai "Atskleistos Vatikano paslaptys" (Vatican's Secrets Exposed). Šį kartą tai radijo interviu, iš kurio padaryta vaizdo medžiaga. Čia kalbinamas Jordanas Maxwellas, JAV gana žinomas veikėjas. Jis daugiau nei 50 metų studijuoja teologiją ir simbolizmą. J.Maxwellas kalba apie tai, kaip ir kodėl pasaulį kankina įvairios slaptos organizacijos, kurios vadovaujasi iškreiptomis idėjomis. Siekdami tapti prometėjais, kurie apšvies tamsų pasaulį, jie propaguoja įvairias keistas idėjas, o įkišę jas į galvą visuomenei gali pradėti ją valdyti.

 

Visą laiką rabiai kalba apie mūsų epochą kaip apie Romos imperijos tąsą. Niekaip negalėdavau suprasti, ką jie turi omenyje. Jei tikėsime tuo, ką pasakoja J.Maxwellas, visi keliai iš tiesų veda į Romą. Pasaulį slaptais čiuptukais valdo Vatikanas, kuris nesibodi pačių purviniausių priemonių savo valdžiai įtvirtinti. Pavyzdžiui, tvirtina Maxwellas, jie netgi naudojasi banditų paslaugomis. Šis autorius kalba netgi tai, kad Vatikanas slapčia valdo ir tuo pačiu iš vidaus griauna JAV, kad popiežiai nesibodi imtis purviniausių įtakų skleisti savo įtakos. Ar žinojote, kad iš pradžių Katalikų bažnyčios veikla JAV buvo uždrausta? Jis pasakoja, kad tamplierių ordinas buvo sukurtas mokesčiams surinkti ir vystyti bankininkystę ir taip priversti pasaulį jiems įsiskolinti. Tiesa, tamplieriai vėliau sukilo ir ėmėsi šios veiklos savo naudai.

 

Taip pat jis atskleidžia šokiruojančių faktų apie krikščionybės ir senųjų religijų sąsajas. Jau anksčiau esu minėjęs, kad iki krikščionybės antikinėje Romoje vyravo mitraizmo kultas, kilęs iš Persijos. J. Maxwellas dar kartą patvirtina, kad krikščionybė perėmė svarbiausius to kulto požymius.

 

Dėmesio verti pastebėjimai, kad tiek Romoje, tiek Vašingtone yra Kapitolio kalva. Romoje ant Kapitolio kalvos buvo Cezario rūmai; Vašingtone, kaip žinote, tai JAV prezidento rezidencija. Sutampa Romos ir JAV simboliai – erelis. Dar sužinosite, kodėl tokios keistos formos popiežiaus galvos apdangalas (įdomu, kad ji vadinasi mitra. Kažką primena šis žodis, ar ne?)

 

Taigi taip išeina, kad mes vis dar tebegyvename pagoniškoje visuomenėje ir meldžiamės Mitrai, tik jį pavadinę kitu vardu. Tuomet nenuostabu, kad mūsų laikmetis ir toliau priskiriamas Romos laikotarpiui ir turi išlaikęs svarbiausias dvasines jo charakteristikas.

 

Malonios peržiūros: http://www.youtube.com/watch?v=5p_rrTs_WfQ